+90(545)3576996
HAKKIMIZDA

Marmara Enstitü; Türkiye’nin en seçkin üniversiteleri ve kurumlarla işbirliği halinde, ihtiyaca yönelik eğitim programları düzenleyerek güçlü akademik kadrosu ve sektör temsilcileriyle teoriği pratiğe dönüştürmeye yönelik “uygulanabilir eğitim modelleri” sunmaktadır. Kaliteli ve Yenilikçi hizmet anlayışı ile bireyleri dünden daha yetkin kılmayı amaçlamaktadır. Enstitü içerisinde, kişilerin günlük yaşamda ve iş yaşamında uygulayabilecekleri Bireysel Gelişim Eğitimleri, yöneticilerin ve liderlerin daha etkin becerilere sahip olmasını sağlayacak Yönetim Eğitimleri, mesleki anlamda kişilere yetkinlik kazandıracak ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunacak sertifika programları bulunmaktadır.

Misyon
Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran,gelişime ve değişime açık, sürdürülebilir nitelikli insan gücünü yetiştirmektir.

Vizyon
Globalleşen dünyada kurumların ve bireylerin eğitimi htiyaçlarını karşılayan mesleki ve teknik eğitim ortamlarını hazırlayıp teoriyi pratiğe dönüştürerek bireysel gelişimlerine katkıda bulunmakla beraber,kurumsal işbirlikleri geliştirmektir.


Şirket Bilgileri

Ünvan
 
Marmara Enstitü Sürekli Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti

Adres
İsmet Kaptan Mah. Hürriyet Bulvarı Niyazi Ersoy İş Merkezi No:8 K:2/204 Çankaya-Konak/İZMİR

Vergi No : 612 119 35 40 / Konak V.D.

Ticaret Odası Sicil No : 1946481


Hesap Bilgileri

Hesap Adı :
Marmara Enstitü Sürekli Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti
Banka : QNB Finansbank
IBAN :TR31 0011 1000 0000 0082 6681 03

EĞİTMENLER

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ