+90 (542) 510 3703
HAKKIMIZDA

Marmara Enstitü; Türkiye’nin en seçkin üniversiteleri ve kurumlarla işbirliği halinde, ihtiyaca yönelik eğitim programları düzenleyerek güçlü akademik kadrosu ve sektör temsilcileriyle teoriği pratiğe dönüştürmeye yönelik “uygulanabilir eğitim modelleri” sunmaktadır. Kaliteli ve Yenilikçi hizmet anlayışı ile bireyleri dünden daha yetkin kılmayı amaçlamaktadır. Enstitü içerisinde, kişilerin günlük yaşamda ve iş yaşamında uygulayabilecekleri Bireysel Gelişim Eğitimleri, yöneticilerin ve liderlerin daha etkin becerilere sahip olmasını sağlayacak Yönetim Eğitimleri, mesleki anlamda kişilere yetkinlik kazandıracak ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunacak sertifika programları bulunmaktadır.

Misyon
Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran,gelişime ve değişime açık, sürdürülebilir nitelikli insan gücünü yetiştirmektir.

Vizyon
Globalleşen dünyada kurumların ve bireylerin eğitimi htiyaçlarını karşılayan mesleki ve teknik eğitim ortamlarını hazırlayıp teoriyi pratiğe dönüştürerek bireysel gelişimlerine katkıda bulunmakla beraber,kurumsal işbirlikleri geliştirmektir.

Şirket Bilgileri
 

Ünvan     : Özlem GÜKRER
Adres      : Doğan Mah. 9010 Sokak No:30 D:4 Yeşilyurt Karabağlar / İZMİR
Vergi No : 3990116743 - Kadifekale VD.

Hesap Bilgileri

Alıcı        : Özlem GÜKRER
Banka     : QNB Finansbank - Enpara Şirketim
IBAN       : TR07 0011 1000 0000 0070 1445 74

EĞİTMENLER

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ